Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Чорний гумор може бути ознакою деменції

Дослідники з Університетського коледжу Лондона, опитавши рідних і друзів 48 пацієнтів, які страждають на лобно-скроневу деменцію (frontotemporal dementia), з'ясували, що у більшості пацієнтів задовго до того, як хвороба була діагностована, почало змінюватися почуття гумору - воно ставало більш епатажним.

www.damex.ru
Чорний гумор може бути ознакою деменції / www.damex.ru

Вчені прийшли до висновку, що люди, у яких 9 років опісля була діагностована лобово-скронева деменція, в більшості своїй стали прихильниками чорного або непристойного гумору, повідомляють Новини Ізраїлю. Зокрема, ці майбутні пацієнти могли часто сміятися при трагічних обставинах.

Крім того, більшість таких людей воліли буфонаду сатирі. На думку вчених, подібні зміни в почутті гумору можуть служити причиною для перевірки на деменцію.

Вперше виявлені випадки зараження хворобою Альцгеймера

Лобово-скронева деменція – одна з найбільш рідкісних форм деменції, при якій переважно уражаються лобові та скроневі ділянки. Ділянка мозку, на якийу впливає це захворювання, відповідає за характер і поведінку людини. Пацієнти, які страждають лобово-скроневої деменцією, відрізняються неадекватністю поведінки.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку