П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

У Великій Британії можуть дозволити вирощувати людські органи в тілах овець і свиней

Найближчим часом буде опубліковано перше керівництво по використанню химерних тварин, в організмі яких будуть присутні одночасно і людські органи, і органи самої тварини.

/ agronews.ua
У Великій Британії можуть дозволити вирощувати людські органи в тілах свиней / agronews.ua

Вчені сподіваються, що вирощені таким чином печінка, серце і печінка виявляться придатними для трансплантації, що допоможе хоча б частково вирішити проблему браку донорських органів, пише Медпортал. Така методика дозволить виростити необхідні органи з клітин самого реципієнта, що істотно знизить ризик відторгнення пересадженої печінки або нирок.

14 європейських країн підписали конвенцію про заборону торгівлі людськими органами

Подібні дослідження вже проводяться в США за минулий рік гібридні ембріони були підсаджені 20 тваринам. У ході експерименту ДНК, відповідальні за формування того чи іншого органу тварин, видаляється. Деніел Гаррі (Daniel Garry) з Університету Міннесоти (University of Minnesota) пояснює, що біотехнологи вже здатні створювати тварин, позбавлених скелетних м'язів або кровоносних судин. Додавання людських стовбурових клітин дозволить створити химерний організм з придатними для подальшої трансплантації органами.

Втім, подібні дослідження вже зазнали різкої критики з боку захисників тварин, які вважають їх негуманними.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку