Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Всесвітній організації охорони здоров'я необхідні реформи - ООН

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) потребує термінової реформи, щоб більш оперативно реагувати на кризові ситуації, вважають в ООН.

REUTERS
REUTERS

Така точка зору прозвучала у доповіді «Захист людства від майбутньої кризи здоров'я» (Protecting Humanity from Future Health Crises), пише Медпортал.

«Якщо ВООЗ не реформувати, наступна пандемія може принести тисячі смертей, яким можна було б запобігти», – наголошується в доповіді.

ООН вже висловлювала невдоволення організацією охорони здоров'я у зв'язку зі спалахом лихоманки Ебола, зараз ВООЗ знову в центрі уваги у зв'язку з поширенням вірусу Зіка.

ВООЗ визнала вірус Зіку глобальною загрозою

Представник ВООЗ в Женеві зазначила, що організація повністю поділяє ідею про необхідність реформ.

«Ми збираємося докласти всіх зусиль до перетворення ВООЗ. Вірусна спалах Зіку, що розповсюджується в Бразилії, стала каталізатором для негайного прийняття заходів», – підкреслила представник ВООЗ.

Одним з ключових елементів реформи ВООЗ має стати створення нового центру реагування на надзвичайні ситуації, який «повинен мати реальну команду і можливість управління, доступ до фахівців і експлуатаційних ресурсів для своєчасної реакції на загрози».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку