Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Встановлено зв'язок між заняттями фізкультурою і станом пам'яті

Медики з Каліфорнійського університету в Девісі (США) довели, що інтенсивні фізичні вправи призводять до стійкого підвищення активності головного мозку, пов'язаної з пам'яттю і настроєм.

спорт, тренажерный зал / aprofit.kz
Заняття фізичними вправами призводять до стійкого ефекту підвищення в мозку сполук, важливих для розумової діяльності і настрої / aprofit.kz

Дослідження опубліковане в Journal of Neuroscience, пише lenta.ru. Медики спостерігали за 38 здоровими добровольцями до і після того, як вони займалися фізичними вправами. Приблизно 20 хвилин активних вправ виявилося достатньо для підвищення рівня вмісту в головному мозку піддослідних глутамінової та гамма-аміномасляної кислоти.

Цукор руйнує мозок людини, встановили вчені

До початку фізичних вправ рівні глутамінової та гамма-аміномасляної кислоти були однаковими. У разі, якщо учасники експерименту займалися фізичними вправами протягом попереднього тижня, рівні сполук у них на початку вправ були вищі, ніж у інших.

Дослідження показує, що регулярні заняття фізичними вправами призводять до стійкого ефекту підвищення вмісту в головному мозку сполук, важливих для розумової діяльності людини та її настрою. Результати досліджень вчені використовують для профілактики депресії.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку