Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

Хворобу Паркінсона можна буде виявити за аналізом крові

Новий тест на основі аналізу крові може використовуватися для діагностики хвороби Паркінсона на ранніх стадіях.

www.damex.ru
Своєчасно розпочата фізіотерапія і прийом деяких препаратів у деяких випадках допоможе запобігти прогресуванню хвороби / www.damex.ru

В даний час для виявлення захворювання використовується цілий комплекс різноманітних методів, пише Медпортал. Поставити точний діагноз зазвичай вдається лише після появи перших симптомів захворювання.

Вчені виявили новий ген, пов'язаний з хворобою Паркінсона

В даний час ефективних способів лікування хвороби Паркінсона немає, тому основним завданням є не тільки пошук дієвих ліків, але і виявлення захворювання на ранніх стадіях. Своєчасно розпочата фізіотерапія і прийом деяких препаратів у деяких випадках допоможе запобігти прогресуванню хвороби.

Австралійські дослідники з Університету ла Троуб (La Trobe University) розробили тест, який дозволить точно поставити діагноз. Пол Фішер (Paul Fisher) і його колеги пояснюють, що за допомогою тесту можна буде виявити зміну метаболізму в мітохондріях – виявилося, що у пацієнтів з хворобою Паркінсона ці клітинні структури працюють в кілька разів активніше, ніж у здорових людей.

Вчені вже успішно випробували свою розробку на 38 добровольцах, 29 з яких були хворі на Паркінсона. Поки, проте, вони не можуть стверджувати, що гіперактивність мітохондрій характерна тільки для пацієнтів з хворобою Паркінсона і не зустрічається у людей з іншими нейродегенеративними захворюваннями, наприклад, хворобою Альцгеймера. Дослідники припускають, що в клінічній практиці тест почне використовуватися не раніше, ніж через п'ять років.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку