П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Китайські вчені пересадили людині підшлункову залозу свині

Китайські вчені з Центрального Південного Університету (Central South University) спільно з дослідницькою групою з Сіднейського університету (University of Sydney) повідомили, що їм вдалося пересадити підшлункові залози свиней пацієнтам з діабетом 1 типу.

Фото: newsru.co.il
Підшлункову залозу свині пересадили людині / Фото: newsru.co.il

Операції відбулися в період з липня 2013 по лютий 2016 року. Вже зараз можна говорити про те, що вони пройшли успішно, пише Медпортал. В одному випадку необхідність у використанні інсуліну зменшилася на 80,5%. Покращення спостерігалися і у двох інших пацієнтів – їм вдалося знизити кількість інсуліну на 57% і 56% відповідно.

У США будуть пересаджувати органи ВІЛ-інфікованих пацієнтів

Професор Ванг Вей (Wang Wei) пояснює, що ці операції були проведені в рамках реалізації програми, спрямованої на усунення дефіциту донорських органів.

Про те, що органи тварин зможуть використовуватися для трансплантації, йдеться вже давно. Поки вчені намагаються пересаджувати органи свиней мавпам. 

Крім того, вже розроблені технології, які в майбутньому дозволять вирощувати необхідні для пересадки органи в тілах свиней і овець – подібні дослідження ведуться у Великобританії.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку