Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Вперше в навколишньому середовищі Пакистану не виявлено поліовірус

Влада Пакистану повідомила про отримання повністю негативних результатів досліджень зразків з навколишнього середовища на наявність віруса поліомієліту.

REUTERS
REUTERS

Вперше в історії країни поліовірус не був виявлений в зібраних пробах, що свідчить про прогрес у боротьбі з вірусом, пише Ремедіум.

У Пакистані під час вакцинації від поліо застрелили 7 людейГолова Національного центру управління діями у надзвичайних ситуаціях д-р Рана Сафдар (Rana Safdar) розповів, що в середині квітня під наглядом представників Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) було зібрано 40 зразків з навколишнього середовища в 14 містах Пакистану: всі вони виявилися негативними. За словами Сафдара, отриманий результат свідчить про можливість ерадикації вірусу за допомогою поточної програми імунізації.

Пакистанські власті заарештували сотні батьків за відмову вакцинувати дітей

На даний момент Пакистан і Афганістан залишаються єдиними країнами, ендемічними щодо поліомієліту. У квітні цього року 150 держав одночасно перейшли з тривалентної на бівалентну інактивовану вакцину проти поліомієліту. У ВООЗ прогнозують, що захворюваність на поліомієліт може бути зведена до нуля вже до кінця цього десятиліття.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку