Вперше в навколишньому середовищі Пакистану не виявлено поліовірус

11:58, 31 травня 2016
Зарубіжні новини
285

Влада Пакистану повідомила про отримання повністю негативних результатів досліджень зразків з навколишнього середовища на наявність віруса поліомієліту.

REUTERS

Вперше в історії країни поліовірус не був виявлений в зібраних пробах, що свідчить про прогрес у боротьбі з вірусом, пише Ремедіум.

Читайте такожУ Пакистані під час вакцинації від поліо застрелили 7 людейГолова Національного центру управління діями у надзвичайних ситуаціях д-р Рана Сафдар (Rana Safdar) розповів, що в середині квітня під наглядом представників Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) було зібрано 40 зразків з навколишнього середовища в 14 містах Пакистану: всі вони виявилися негативними. За словами Сафдара, отриманий результат свідчить про можливість ерадикації вірусу за допомогою поточної програми імунізації.

Читайте такожПакистанські власті заарештували сотні батьків за відмову вакцинувати дітей

На даний момент Пакистан і Афганістан залишаються єдиними країнами, ендемічними щодо поліомієліту. У квітні цього року 150 держав одночасно перейшли з тривалентної на бівалентну інактивовану вакцину проти поліомієліту. У ВООЗ прогнозують, що захворюваність на поліомієліт може бути зведена до нуля вже до кінця цього десятиліття.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter