Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

За пульсом можна передбачити тривалість життя - відкриття

У дослідженні взяли участь 950 осіб, які перенесли серцевий напад.

у добровольцев с менее выраженной дыхательной аритмией риск преждевременной смерти оказался повышен / Фото: УНИАН
У добровольців з менш вираженою дихальною аритмією ризик передчасної смерті виявився підвищений / Фото: УНІАН

Вчені Технічного університету Мюнхена з'ясували, що зміни в частоті серцевих скорочень (ЧСС) багато говорять про стан здоров'я. Попередні дослідження показали: повний цикл дихання корелює з пульсом. У новому дослідженні фахівці зосередилися на видиху, зокрема, на тому моменті, коли ЧСС в нормі повинна знижуватися, передає meddaily.ru з посиланням на Zee News.

У дослідженні взяли участь 950 осіб, які перенесли серцевий напад. У добровольців незабаром після інфаркту оцінювали пульс і дихальні цикли. Вчені шукали людей з синусовою дихальною аритмією. Вона характеризується нерівномірним генеруванням імпульсів збудження в синоатриальному вузлі, який контролює серцебиття. Порушення пов'язане із змінами наповнення серця кров'ю при диханні.

Аритмія більш небезпечна для здоров'я жінокФахівці обстежували учасників кожні шість місяців протягом п'яти років. Дослідники виявили: у добровольців з менш вираженою дихальною аритмією ризик передчасної смерті виявився підвищений. Люди з незначною аритмією за час дослідження вмирали в п'ять разів частіше учасників з більш помітною аритмією.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку