Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Аналіз крові допоможе вибрати ліки від депресії

Медики з Королівського коледжу Лондона стверджують, що розроблений ними аналіз крові допоможе точніше призначати ліки людям з депресією.

REUTERS
REUTERS

Нині лікарі виписують антидепресанти методом проб і помилок - спостерігаючи, яку реакцію викликає той чи інший препарат у пацієнта і за необхідності змінюючи препарати. Це призводить до того, що приблизно в половині випадків ліки, які лікар виписав першими, не діють.

Новий метод дозволяє визначити пацієнтів, яким не підходять звичайні антидепресанти. За оцінкою лікарів, таких пацієнтів приблизно третина від загальної кількості. Їм рекомендується прописувати відразу сильнодіючі антидепресанти.

Депресія заважає жінкам завагітніти - дослідження

Медики підкреслюють, що метод поки тільки досліджується. Коли він розроблявся, тестування проводилося на 140 пацієнтах, але щоб зробити остаточний висновок про ефективність, необхідно протестувати його на суттєво більшій групі.

Депресія є дуже поширеною проблемою психічного здоров'я в усьому світі: за різними оцінками на неї страждають до 350 мільйонів людей різного віку.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку