Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Ізраїльські медики: ракетні обстріли негативно впливають на показники крові

Лікарі з Центру клінічних досліджень при беер-шевській лікарні "Сорока" дійшли висновку, що стрес, спровокований ракетними обстрілами, призводить до підвищення рівня цукру в крові.

newsru.co.il
Результати аналізів показують зростання показника на вміст цукру під час військових операцій в порівнянні з мирним часом / newsru.co.il

Про результати свого дослідження група вчених повідомила на щорічній конференції асоціації медпрацівників громадської системи охорони здоров'я, повідомляють Новини Ізраїлю.

Зв'язок між стресом, зумовленим ракетними обстрілами, і рівнем цукру найбільш чітко можна побачити на прикладі мешканців районів на кордоні з сектором Гази.

Через війну 6 млн людей в Україні потребуватимуть психологічної реабілітації

У ході дослідження вивчено 836.832 проб крові, які було взято у 50 тисяч мешканців півдня Ізраїлю в період між 2007 і 2014 роками. Результати аналізів показують зростання показника на вміст цукру під час військових операцій порівняно з мирним часом.

Ознаки "травми війни" у дитини

Найбільше вміст цукру в крові підвищується у ме шканцівселищ у радіусі 7 кілометрів від сектора Гази. Їх показники цукру під час військових дій в середньому підскакували на 3,4%. У районах на більшій відстані від Гази, рівень цукру в середньому зростав на 1,3%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку