Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Новий стандарт діаліза: у США створили першу портативну нирку

Результати клінічних досліджень продемонстрували, що штучна портативна нирка Wearable Artificial Kidney (WAK) в майбутньому, імовірно, стане новим стандартом діаліза, необхідного пацієнтам з нирковою недостатністю.

vsluh.net
Перший портативний діалізний апарат пройшов клінічні дослідження I фази / vsluh.net

Звіт про проведення КД був опублікований в журналі JCI Insights, пише Ремедіум.

Клінічні дослідження компактного діалізного апарата, розробленого в Університеті Каліфорнії, було схвалено Адміністрацією з контролю за продуктами і ліками США (FDA) восени 2014 року. Метою КД було визначення ефективності та безпеки пристрою. Для участі в дослідженнях було відібрано 10 пацієнтів, які повинні були носити апарат протягом 24 годин.

Згідно з результатами КД, штучна портативна нирка успішно справляється з очищенням крові. У ході досліджень не було виявлено серйозних побічних ефектів через використання пристрою. Автори відзначають, що КД довелося завершити для 7 пацієнта через несправності приладу.

Стейки небезпечні для людей з хворобами нирок

На відміну від стаціонарної установки, новий пристрій працює від акумулятора і не потребує підключення до електромережі. Важить новинка близько 4,5 кг, проте розробники планують у майбутньому зменшити її масу і розміри.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку