Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Учені розробили простий тест для визначення пневмонії за видихом

Створений ними тест дозволить правильно поставити діагноз, підтвердити або виключити запалення легенів і, керуючись отриманими результатами, призначити необхідне лікування.

onter.org
У пацієнтів з вірусною пневмонією в видиху були присутні органічні леткі компоненти, що продукуються Acinetobacter baumannii / Фото: onter.org  

Китайські дослідники з Чжецзянського університету запропонували спосіб діагностики пневмонії по видихуваному людиною повітрі. Створений ними тест дозволить правильно поставити діагноз, підтвердити або виключити запалення легенів і, керуючись отриманими результатами, призначити необхідне лікування. У цьому випадку антибіотики будуть призначатися тільки тим хворим, кому вони дійсно потрібні, повідомляє Медпортал.

У дослідженні взяли участь пацієнти з вентиляторною пневмонією, що розвивається у пацієнтів, підключених до приладу штучної вентиляції легенів. Дослідники з'ясували, що у пацієнтів з вірусною пневмонією в видиху були присутні органічні леткі компоненти, що продукуються Acinetobacter baumannii, збудником багатьох внутрішньолікарняних інфекцій.

У Києві від пневмонії померли 18 осіб, на Буковині 5, в Одеському регіоні ще 2 людиниДослідники вважають, що виявлення цих компонентів може бути одним з ранніх ознак бактеріальної пневмонії, хоча визнають, що захворювання може бути пов'язане і з іншими мікроорганізмами.

Як раніше повідомляв УНІАН, у травні 2015 року Всесвітня організація охорони здоров'я прийняла «План дій для боротьби зі стійкістю до антибіотиків». В рамках цього плану під час всесвітнього тижня з раціонального використання антибіотиків, що проходила 16-22 листопада 2015 р., стартувала кампанія «Антибіотики: застосовуй відповідально».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку