Люди з аритмією частіше гинуть в автокатастрофах

11:55, 15 червня 2016
114 0

Дослідження показало: смертність виявилася вищою серед осіб з аритмією порівняно з людьми, які не страждають від неї (7,6% проти 2,6%).

Запись электрокардиограммы / Фото: УНИАН

Миготлива аритмія супроводжується фібриляцією передсердь і нерегулярним серцебиттям. Нове дослідження показало: захворювання збільшує ймовірність смерті під час дорожньої аварії. Вчені з Клініки Майо проаналізували дані 3 мільйонів водіїв, пасажирів та інших людей, госпіталізованих після ДТП в період з 2003 по 2012 роки, передає meddaily.ru з посиланням на UPI.com.

Читайте такожЗа пульсом можна передбачити тривалість життя - відкриттяБлизько 2,6% постраждалих в аварії були з миготливою аритмією. Дослідження показало: смертність виявилася вищою серед осіб з аритмією порівняно з людьми, які не страдали від неї (7,6% проти 2,6%). Після врахування таких факторів, як вік, стать, тяжкість травми та поточні проблеми зі здоров'ям, ризик померти у лікарні після ДТП, як і раніше, був підвищений у 1,5 разу у постраждалих з аритмією.

Читайте такожАритмія більш небезпечна для здоров'я жінокПримітно, що середня тривалість госпіталізації для осіб з миготливою аритмією становила дев'ять днів, а для решти постраждалих - всього шість. Вищою була і середня вартість лікування: 28217 доларів для пацієнтів з аритмією і 19615 для осіб без неї. Як відомо, багато людей з аритмією приймають антикоагулянти для профілактики інсульту. Ці препарати збільшують ймовірність кровотечі. Проте вчені вважають, що робити висновки поки що рано. Необхідні подальші дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter