Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Гарячі напої можуть зумовити розвиток раку стравоходу

Один з підрозділів Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міжнародне агентство по вивченню раку (International Agency for Research on Cancer, IARC)  опублікувало заяву, в якій застерігає людей від вживання занадто гарячих напоїв.

Ноябрь: время пить витаминный чай из калины / УНИАН
Небезпечно пити рідини, температура яких перевищує 65 градусів за Цельсієм / УНІАН

Дослідження показують, що небезпечно пити рідини, температура яких перевищує 65 градусів за Цельсієм, бо це може спровокувати розвиток раку стравоходу, пише Медпортал.

Для американців видано рекомендації щодо здорового харчуванн

Фахівці IARC звели воєдино дані, отримані від більш ніж 1000 наукових робіт, метою яких було виявити зв'язок між вживанням кави і подальшим розвитком раку. Директор агентства Крістофер Уайлд (Christopher Wild) резюмував: «Результати дозволяють припустити, що вживання дуже гарячих напоїв може бути однією з причин розвитку раку стравоходу, і основний вплив на це має температура, а не сам напій».

Дослідження, проведені в Японії, Південній Америці, Ірані і Туреччині, де люди традиційно п'ють чай дуже гарячим — від 70 градусів за Цельсієм і вище — показують, що ймовірність розвитку раку тим вища, чим вища температура напою.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку