Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Розроблено нову технологію для лікування хропіння

Нова система - це довгий шматок гумки з петлею на кожному кінці. Кожна петля імплантована в тканину під язиком.

В зависимости от размера языка, одному человеку можно имплантировать до четырех устройств.  / Фото: dailymail.co.uk
Залежно від розміру язика, одній людині можна імплантувати до чотирьох пристроїв для усунення хропіння / Фото: dailymail.co.uk

Розроблена нова система для лікування апное сну. Еластичні гумки, які імплантуються в язик, - новий засіб проти хропіння. Зараз винахід тестують на 50 пацієнтах в Європі.

Отже, нова система - це довгий шматок гумки з петлею на кожному кінці. Гумка розтягується і фіксується в цьому положенні за допомогою пластикової трубки між петлями. Як передає meddaily.ru з посиланням на The Daily Mail, ці гумки можна поставити у лікаря. Ідея в тому, щоб стиснути язик і не давати йому западати, блокуючи дихальні шляхи.

П'ять правил здорового снуКожна петля імплантована в тканину під язиком. За кілька днів пристрій заростає, опиняючись, по суті, всередині язика. Оскільки в основі лежить еластичний матеріал, пристрій не заважає говорити і ковтати. Коли через якийсь час пластикова трубка розсмоктується, петлі натягують тканини язика, надаючи їм тонус. Залежно від розміру язика одній людині можна імплантувати до чотирьох пристроїв.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку