Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

FDA рекомендує не застосовувати фторхінолони у терапії легких інфекційних хвороб

Адміністрація з контролю за продуктами і ліками США (FDA) затвердила нові запобіжні етикетки з перерахуванням побічних ефектів антибіотиків, які належать до класу фторхінолонів.

guardianlv.com
Фторхінолони мають свої переваги та ризики, які повинні оцінюватися вкрай уважно / guardianlv.com

Дана міра направлена на скорочення споживання даних препаратів пацієнтами з легкими інфекційними захворюваннями, йдеться на сайті FDA.

Люди неправильно вживають антибіотики - ВООЗ«Фторхінолони мають свої переваги та ризики, які повинні оцінюватися вкрай уважно. Важливо, щоб і лікарі, і пацієнти були попереджені про ризики застосування даних препаратів та про їх користь. Це необхідно для прийняття поінформованого рішення про їх використання», - заявив директор департаменту антимікробних препаратів FDA Едвард Кокс (Edward Cox).

У США виявили інфекцію, яка не піддається лікуванню антибіотиками

У 2008 році FDA затвердила розміщення на упаковках фторхінолонів попередження про можливе підвищення ризику розвитку тендинітів (запалення тканини сухожилля). Зараз регулятор прийняв рішення про розміщення на етикетці інформації про ризик розвитку тривалих і навіть постійних важких побічних ефектів, пов'язаних з сухожиллям, м'язами, суглобами і центральною нервовою системою.

Дослідники знайшли спосіб багаторазово підвищити ефективність ліків

В FDA підкреслюють, що ризики застосування фторхінолонів у терапії гострих синуситів, бронхітів і неускладнених інфекцій сечових шляхів найчастіше переважують їх потенційну користь. При цьому в терапії сибірки, чуми, бактеріальної пневмонії користь від використання фторхінолонів беззаперечна.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку