Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

У США зареєстровано перший біоаналог хуміри

Американські регулятори схвалили перший біоаналог хуміри – дороговартісного лікарського засобу для лікування псоріазу, ревматоїдного артриту та хвороби Крона.

newsru.co.il
Біоаналог дозволений до застосування за тими ж свідченнями, що і оригінальний адалімумаб / newsru.co.il

Маркетинговий дозвіл отримала компанія Amgen, пише PharmaTimes.

Дослідники знайшли спосіб багаторазово підвищити ефективність ліків

Біоаналог, зареєстрований під торговим найменуванням амжевіта, дозволений до застосування за тими ж свідченнями, що і оригінальний адалімумаб, права на який належать AbbVie.

Рішення контрольного органу базується на результатах аналітичних, лабораторних, фармакокінетичних і клінічних досліджень, які підтвердили взаємозамінність амжевіти і хуміри.

Незважаючи на отримання маркетингового дозволу, компанія Amgen може відкласти запуск продажів до 2022 року, оскільки AbbVie стверджує, що амжевіта порушує деякі патенти Хуміри. В даний час між компаніями ведеться судовий розгляд з даного питання.

Вчені створили таблетку, яка змушує організм активно спалювати жир

Адалімумаб є рекомбінантним моноклональним антитілом, це послідовність якого ідентична імуноглобуліну підкласу G1. Препарат призначений для лікування артропатичного псоріазу, ревматоїдного артриту, анкілозуючого спондиліту. Річні продажі хуміри становлять 15 млрд доларів. У США вартість лікарського засобу становить 3797 доларів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку