Sanofi отримала від США грант у $ 43 млн на дослідження вакцини проти вірусу Зіка

11:00, 28 вересня 2016
129 0

Французька компанія Sanofi отримала від уряду США грант у розмірі 43,18 млн доларів на розробку вакцини проти вірусу Зіку.

REUTERS

Кошти будуть витрачені на проведення клінічних досліджень та організацію виробництва, пише REUTERS.

Читайте такожУ Малайзії збільшилася кількість випадків зараження вірусом Зіка: українців закликають бути обережними

Очікується, що друга фаза клінічних випробувань експериментальної вакцини проти вірусу Зіка буде запущено у першій половині 2018 року. Контракт з Міністерством охорони здоров'я і соціального забезпечення дійсний до 2020 року, але при отриманні позитивних результатів КД може бути подовжено, а фінансування збільшено ще на 130,45 млн доларів. Додаткове фінансування призначене для проведення заключної фази досліджень.

Розробка вакцини була запущена в березні цього року фахівцями з Військово-медичного дослідницького інституту Уолтера Ріда (WRAIR), повноважного органу координації біомедичних досліджень і розробки (BARDA) та Національних інститутів охорони здоров'я (NIH). У липні до роботи над препаратом приєдналася Sanofi.

Читайте такожВчені виявили вірус Зіку в сльозах

У цьому місяці BARDA також надала 20 млн доларів японської фармкомпанії Takeda, що теж веде розробку вакцини проти вірусу Зіка.

Вірус Зіка небезпечний для вагітних жінок, оскільки може стати причиною розвитку у плода мікроцефалії. Найбільш високий ризик порушень розвитку плода при інфікуванні жінки на ранніх термінах вагітності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter