Головний біль може бути одним із симптомів гіпотиреозу - вчені

17:00, 30 вересня 2016
490 0

Вчені виявили, що пацієнти, які страждають від регулярних нападів головного болю/мігрені, знаходяться в зоні підвищеного ризику розвитку ще одного захворювання – гіпотиреозу.

www.youtube.com

У новому дослідженні,проведеному в Медичному коледжі Університету Цинциннаті, було виявлено зв'язок між схильністю до різних типів головного болю (кластерної, мігрені) та ймовірністю розвитку гіпотиреозу, пише Science Daily.

Читайте такожГоловні болі руйнують мозок людини - вчені

Гіпотиреоз — це стан, обумовлений тривалою, стійкою нестачею гормонів щитовидної залози в організмі. Характерні симптоми захворювання: перепади настрою, сонливість, сухість шкірних покривів, збільшення ваги, випадіння волосся, втома, запори, нерегулярний менструальний цикл у жінок тощо.

Вчені вивчили історії хвороби і зразки крові понад 8 тисяч людей і виявили підвищений ризик розвитку дефіциту гормонів щитовидної залози у пацієнтів з систематичними головними болями. Найбільш висока ймовірність розвитку гіпотиреозу була виявлена в групі хворих, що страждають мігренями: на 41% вище, ніж у відносно здорових людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter