Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

У Нідерландах знищили 190 тисяч качок через пташиний грип

У Нідерландах знищили не менш як 190 тис. качок у спробі запобігти розповсюдженню пташиного грипу на сусідні європейські країни.

УНІАН
Можливість передачі штаму вірусу H5N8 людині повністю виключити не можна / УНІАН

Вірус було виявлено у селищі Біддінгхейзен у провінції Флеволанд у 70 км на схід від Амстердама. Грип торкнувся шести фермерських господарств, передає російська служба Бі-Бі-Сі.

Спалах гострозаразного штаму H5N8 пташиного грипу було раніше виявлено в Данії, Швеції, Німеччини і Фінляндії, проте голландська влада не повідомила, який саме штам виявлено у них на фермах.

Держпродспоживслужба заборонила ввезення в Україну птиці з Австрії у зв'язку зі спалахами пташиного грипу

Влада заявила, що перевіряє птиць на фермах, розташованих у радіусі трьох кілометрів від місця, де стався первинний спалах, і ввела заборону на транспортування продукції птахівництва в радіусі 10 км.

Пташиний грип - інфекційне вірусне захворювання свійської і дикої птиці. Вперше штам H5N8 з'явився в Південній Кореї на початку 2014 року.

Як правило, пташиний грип не передається людям.

Проте сотні людей померли від штаму цього вірусу H5N1 (у 2005-06 рр.), заразившись їм після прямого чи вторинного контакту з інфікованою домашньою птицею або виробами птахівництва.

На сьогоднішній день жодна людина не була інфікована штамом H5N8.

Разом з тим Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила, що можливість передачі штаму вірусу H5N8 людині повністю виключити не можна, хоча вірогідність цього мала.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Здоров'я

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку