Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

У США зареєстровано опіоїдний аналгетик із захистом проти нерецептурного використання

Адміністрація з контролю за продуктами і ліками США (FDA) зареєструвала опіоїдний знеболюючий препарат пролонгованої дії Аримо (Arymo ER).

Телеграф
При спробі розчинення препарат перетворюється в густий гель, який не підходить для внутрішньовенного введення / The Telegraph

Права на розробку належать компанії Egalet, пише Reuters.

В Австралії розроблений назальний спрей для знеболювання при пологах

Препарат, розроблений компанією Egalet, має дуже тверду оболонку, яка унеможливлює вилучення активної речовини з таблетки. Також при спробі розчинення препарат перетворюється в густий гель, який не підходить для внутрішньовенного введення.

Американський регулятор дозволив компанії вказати на упаковці, що препарат можна використовувати не за призначенням шляхом розчинення і внутрішньовенного введення. Однак Egalet заборонено вказувати, що дане ЛЗ захищено від застосування не за показаннями при розжовуванні і вдиханні його порошку.

Рішення FDA узгоджується з рекомендаціями незалежної експертної ради, який проголосував в серпні 2016 року за реєстрацію Аримо. У відомстві також зазначили, що позначку про неможливість вдихання опіоїдного препарату в даний час має тільки знеболювальний засіб МорфаБонд (MorphaBond) компанії Daiichi Sankyo. До 2 жовтня 2018 року компанія має ексклюзивне право на розміщення даної позначки на своєму препараті.

Наркотичні знеболюючі продовжують хронічний біль

Аримо є формою морфіну пролонгованої дії та призначений для лікування пацієнтів, які потребують постійної знеболюючої терапії. Очікується, що Аримо з'явиться у продажу на території США в першому кварталі 2017 року. препарат буде доступний в дозах 15 мг, 30 мг і 60 мг.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку