Учені запропонували безболісний спосіб виміру цукру в крові за допомогою спеціальних шкарпеток

15:35, 13 січня 2017
115 0

Ідея в аналізі не крові, а поту людини. І з цим чудово впораються особливі шкарпетки із вбудованими сенсорами.

 Відмітна особливість шкарпеток – застосування унікальних, гнучких сенсорів / Фото: УНІАН

Каліфорнійський університет розробив новий спосіб безболісного моніторингурівня цукру в крові. Як передає Мeddaily.ru з посиланням на "Дни24", ідея в аналізі не крові, а поту людини. І з цим чудово впоруються особливі шкарпетки ізвбудованими сенсорами.

Читайте такожУчені США розробляють контактні лінзи, які відстежують рівень цукру в кровіВони не тільки проводять досить точний аналіз, але і передають зібрану інформацію на телефон користувача. У спеціальному додатку відображаються дані про рівень цукру і молочної кислоти. Особливість шкарпеток – застосування унікальних, гнучких сенсорів.

Читайте такожДіабет лікуватимуть гормоном тривалої дії з отрути качконоса - відкриттяСхожі методики вчені використовують уже давно. Однак конструктивні обмеження не давали можливість вбудовувати сенсори в предмети одягу. Між тим, це логічне і зручне рішення, адже воно дає змогу проводити моніторинг практично 24 години на добу. За словами розробників шкарпеток, звичайні глюкометри незабаром зникнуть зовсім.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter