П'ятниця,
28 липня 2017
Наші спільноти

FDA склала рекомендації щодо розкриття додаткових даних фармкомпаніями

Адміністрація з контролю за продуктами і ліками США (FDA) представила проекти рекомендацій по складанню фармкомпаніями рекламних матеріалів і надання додаткових даних про лікарські засоби, не включені в інструкцію з користування.

guardianlv.com
FDA склала рекомендації по розкриттю додаткових даних фармкомпаніями / guardianlv.com

Документи будуть доступні для громадського обговорення протягом трьох місяців, після чого FDA опублікує підсумковий варіант рекомендацій, повідомляється на сайті відомства.

У США вперше схвалена повністю автоматична інсулінова помпа

Зазвичай FDA визначає, яка інформація повинна міститися на етикетках і в інструкціях по застосуванню медикаментів і медичних виробів. Тим не менш часто фармкомпанії хочуть донести до споживача додаткову інформацію, яка не була включена в інструкцію із застосування, але має важливе значення для правильного використання продукту.

EMA попередила про ризик реактивації гепатиту В при терапії гепатиту З препаратами прямої дії

Одна з нових рекомендацій FDA стосується розкриття компаніями медичної економічної інформації, а також надання інвесторам даних про експериментальні препарати та медвироби. У другому документі американський регулятор сформулював своє бачення публікації додаткових даних про вже зареєстрованих продуктах.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку