П'ятниця,
23 червня 2017
Наші спільноти

У США з'явився рідкісний щурячий вірус, який руйнує нирки людини

Рідкісний вірус, який викликає геморагічну лихоманку і хворобу нирок, вразив вже 8 жителів Вісконсіна і Іллінойсу.

Рідкісний щурячий вірус, що вбиває нирки, з'явився в США / Фото: newsru.co.il
Рідкісний щурячий вірус, що вбиває нирки, з'явився у США / Фото: newsru.co.il

В Америці стався спалах досить рідкісного щурячого вірусу, який пов'язаний із швидкою відмовою нирок. Побоювання викликає той факт, що ця хвороба взагалі не повинна була з'явитися на території США, повідомляє Мedikforum.ru.

У США зафіксовано небезпечну бактерію, стійку до всіх відомих антибіотиків Рідкісний вірус, який викликає геморагічну лихоманку і хворобу нирок, вразив вже 8 жителів Вісконсіна і Іллінойсу. Хоча кількість жертв є досить незначною, а смертельних випадків не зафіксовано, спалах цього так званого сеульського вірусу насторожив експертів, адже ця хвороба взагалі не повинна була з'явитися на території США.

Всі 8 осіб, як було встановлено, вступали в прямий контакт із щурами в спеціальних щурятниках, де цих тварин розводять для продажу. Людина може стати жертвою сеульського вірусу за допомогою подібного контакту, але, на щастя, ця хвороба не поширюється між людьми. Симптомами вірусу є лихоманка, озноб, запаморочення, болі, а також подразнення шкіри. Зазначимо, що далеко не всі люди стикаються з цими симптомами.

Летючі миші-вампіри в Бразилії перейшли на кров людей - вченіСеульський вірус розноситься по всьому світу дикими норвезькими щурами. Він не може бути переданий іншим домашнім тваринам. Зазвичай пацієнт хворіє після того, як в його організм потрапляють рідини, що містять вірус, зразок крові, слини або сечі. Також можна захворіти після щурячого укусу. Цікаво, що самі щури не хворіють через сеульський вірус, який найчастіше зустрічається в Азії.

У США обидва жителя Вісконсіна вже відновилися після інфекції, а у 5 з 6 резидентів штату Іллінойс взагалі не відзначалося ніяких характерних симптомів. Однак влада обох штатів зараз досліджує джерело вірусу. Продаж щурів тимчасово припинений.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку