П'ятниця,
23 червня 2017
Наші спільноти

Johnson & Johnson купує Actelion за 30 млрд доларів

Компанія Johnson & Johnson досягла остаточної угоди про придбання швейцарського розробника лікарських засобів Actelion.

Ілюстрація REUTERS
У Johnson & Johnson заявили, що для угоди будуть використані гроші, що знаходяться за межами США / REUTERS

Операція оцінюється в 30 млрд доларів, вся сума буде виплачена грошовими коштами, повідомляє Financial Times.

Johnson & Johnson виплатить $ 1 млрд шести пацієнтам, які постраждали через дефектні ендопротезиЗа кожен цінний папір Actelion акціонери отримають по 280 доларів. У Johnson & Johnson заявили, що для фінансування угоди будуть використані кошти, що знаходяться за межами США.

Згідно з умовами угоди, перед закриттям угоди Actelion виділить в окремий бізнес свої експериментальні лікарські препарати, що знаходяться на етапі лабораторних випробувань та клінічних дослідження ранніх стадій. Нова компанія буде зареєстрована під найменуванням R&D NewCo. Johnson & Johnson отримає 16% акцій R&D NewCo і опціон на придбання ще 16%, що залишилися цінні папери будуть розподілені між акціонерами Actelion.

Novartis може продати частину неврологічного портфеля

У листопаді минулого року Johnson & Johnson зробила першу пропозицію про купівлю Actelion за 17 млрд доларів. Пізніше американська компанія відкликала свою пропозицію, а замість неї до переговорів приступила Sanofi.

 Actelion спеціалізується на розробці засобів проти легеневої артеріальної гіпертензії. У 2015 році дохід компанії склав 2,1 млрд доларів, а прибуток – 552 млн доларів. У портфелі розробника перебувають два препарати для лікування захворювань легень, продажі яких, за прогнозами, у найближчі три роки перевищать 1 млрд доларів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку