П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Міжнародна група вчених запропонувала план щодо зниження цін на ліки

Одним з варіантів вирішення проблеми високої вартості ЛЗ автори роботи пропонують збільшити кількість нових лікарських засобів, розроблених науковими спільнотами.

REUTERS
У світі існує близько 150 наукових центрів по створенню препаратів / REUTERS

Група вчених запропонувала новий метод розробки недорогих препаратів для лікування протипухлинних хвороб і закликала закінчити еру лікарських засобів вартістю понад 100 тис. доларів на рік, пише Reuters.

У США спростять процедуру виведення на фармацевтичний ринок генериківПредставникам фундаментальної науки було запропоновано не просто продавати права на свої напрацювання великим фармацевтичним корпораціям, а співпрацювати з невеликими фарвиробництвами, компаніями з виробництва дженериків та некомерційними організаціями.

Головним обґрунтуванням для підтримки високої вартості ліків є витрати на проведення масштабних клінічних досліджень, які необхідні для отримання реєстраційного посвідчення. Однак, якщо мова йде про сучасні методи лікування раку, то подібні дослідження вже неактуальні. 

Pfizer може продати частину прав на лікарські препарати

Одним з варіантів вирішення проблеми високої вартості ЛЗ автори роботи пропонують збільшити кількість нових лікарських засобів, розроблених науковими спільнотами. В даний час у світі існує близько 150 наукових центрів по створенню препаратів, 80% з них займаються розробкою протипухлинних терапій. У майбутньому, на думку авторів проектів, наукові співтовариства будуть займатися не тільки випуском своєї продукції на ринок, але і затвердженням цінової політики.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку