П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Психологи запропонували ефективний спосіб, який допоможе позбутися куріння

Встановивши у свідомості "позитивний полюс", простіше на тлі позитивного настрою усвідомити шкоду куріння.

REUTERS
Послання для курців, що фокусуються на негативі, не мають бажаного ефекту / REUTERS

Психологи з Університету Мічигану радять актуалізувати в свідомості позитивні дитячі спогади, що мають дивовижну силу. Це спрацює набагато краще, ніж страхітливі картинки на пачках сигарет, пише The Daily Mail.

ВООЗ готова допомогти бідним країнам в їх боротьбі з куріннямОтже, вчені викликали у курців 18-39 років почуття ностальгії або показували стандартні страхітливі повідомлення. В результаті у першої групи виникали сильні ностальгічні переживання і негативне ставлення до паління. Це особливо працювало з жінками.

Експерти починали сеанс з зображень, що стосувалися дитячих спогадів, і фраз на кшталт: "Я пам'ятаю, коли був хлопчиком...", "Я сумую за тим, наскільки життя було простим, прогулянкам теплої літньої ночі". Також застосовувалися знайомі запахи і смаки родом з дитинства. Встановивши у свідомості "позитивний полюс", простіше на тлі позитивного настрою усвідомити шкоду куріння.

Вчені довели, що куріння електронних сигарет викликає розвиток раку

Натомість, більшість послань для курців фокусуються навколо страху, огиди і почутті провини ("негативний полюс"). Але вони не завжди викликають бажаного ефекту. Люди починають погано думати про себе або особу, яка намагається налякати.

Теги: шкода куріння, психологи, дослідження

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку