П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Клініки Нідерландів об'єдналися для закупівлі дороговартісних ліків

Автори ініціативи розраховують, що закупівля лікарських препаратів безпосередньо у фармацевтичних компаній допоможе скоротити вартість річного лікування.

REUTERS
Збільшення розміру закупівлі дозволить знизити вартість лікарських препаратів / REUTERS

У Нідерландах вісім університетських клінік подали колективну заявку на закупівлю дорогих протипухлинних лікарських засобів, тпозаяк збільшення розміру закупівлі дозволить знизити вартість лікарських препаратів, повідомляється на порталі DutchNews.

У США спростять процедуру виведення на фармацевтичний ринок генериківМова йде про імунотерапевтичні засоби, річний курс яких на одного пацієнта зараз коштує десятки тисяч євро. У ініціативі взяли участь Академічний медичний центр (AMC), Медичний центр Вільного університету Амстердама, Медичний центр Ерасмус в Роттердамі, а також університетські клініки Утрехта, Лейдена, Гронінгена, Неймегена і Маастрихта.

Автори ініціативи розраховують, що закупівля лікарських препаратів безпосередньо у фармацевтичних компаній допоможе скоротити вартість річного лікування одного пацієнта з 100 тис. до 2 тис. євро.

Міжнародна група вчених запропонувала план по зниженню цін на ліки

У 2015 році стало відомо про намір Бельгії і Нідерландів спільно вести переговори з фармкомпаніями при укладанні договорів на постачання орфа препаратів, призначених для терапії захворювань, що зачіпають менше 5 осіб з 100 тис.

Теги: фармкомпанії, дороговартісні ліки, Європа

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку