П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Японія надала ЮНІСЕФ $2,6 мільярда на боротьбу з холерою в Гаїті

Новий грант від уряду Японії дозволить Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) домогтися скорочення випадків захворювання і смертності, пов'язаних з холерою на Гаїті.

REUTERS
У Гаїті на холеру заразилися приблизно 788 тисяч осіб / REUTERS

Японська влада підписала угоду про надання ЮНІСЕФ 2, 6 мільярда доларів США на проекти в Гаїті, пише Центр новин ООН.

У Гаїті стартувала масова кампанія з вакцинації проти холери«Завдяки цій щедрій пожертві японського народу ми зможемо зміцнити боротьбу з холерою в Гаїті і забезпечити захист гаїтянців, особливо дітей, від цього небезпечного захворювання», - заявив представник ЮНІСЕФ в Гаїті Марк Вінсент.

Епідемія холери спалахнула в Гаїті в жовтні 2010 року і охопила всю країну. З того часу на холеру заразилися приблизно 788 тисяч осіб. Щонайменше 9 тисяч випадків захворювання виявилися смертельними. Холера забрала життя 750 дітей. В цілому нею заразилися понад 100 тисяч гаїтянських дітей. У 2016 році на Гаїті було зареєстровано понад 40 тисяч нових випадків зараження холерою.

У Гаїті стартувала масова кампанія з вакцинації проти холери

Нагадаємо, що в грудні минулого року Генеральна Асамблея ООН підтримала запропоновану Генеральним секретарем нову стратегію боротьби з холерою в Гаїті, закликавши держави виділити ресурси на її здійснення.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку