Медики розповіли про небезпеку нестачі солі в організмі людини

11:34, 06 березня 2017
Зарубіжні новини
244

Згідно з чинними рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), споживання солі не має перевищувати 5 грамів на день.

Xcook.info


Останні роки світові фахівці тільки й говорять про шкоду солі. Вони активно рекомендують скорочувати споживання солі. Однак ніхто не розповідає про наслідки занадто низького рівня солі в раціоні. Виявляється, при нестачі солі підвищується ризик смертельного серцевого нападу, пише Financial Express.

Читайте такожВчені довели небезпека харчування з низьким вмістом солі

Згідно з чинними рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), споживання солі не має перевищувати 5 грамів на день. Однак канадські експерти переконані: норму необхідно підняти. Настільки значного зниження споживання навряд чи вдасться досягти, і, до того ж, це може призвести до небезпечних наслідків, каже Салім Юсуф, професор Університету Макмастера.

Читайте такожДієтологи склали список продуктів, які необхідно виключити з раціону

Він підкреслює: занадто низький рівень солі в раціоні порушує природний баланс в організмі. У цілому є підстави вважати, якщо споживання становить менше 2,3 грама солі в день, то можливе виникнення проблем. Про користь таких кардинальних заходів даних немає. На думку Юсуфа, доросла людина повинна споживати в межах 7,5-12,5 грама солі на день.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter