Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Подолання стресу допоможе позбутися надмірної маси тіла - медики

Що вищий у людини рівень кортизолу, і, відповідно, рівень стресу, то більшою виявлялися маса тіла, Індекс маси тіла (ІМТ) та окружність талії.

УНІАН
Позбутися стресу складно, але його можна контролювати /. УНІАН

Згідно з даними нового дослідження, проведеного в Університетському коледжі Лондона, щоб скинути зайву вагу, не треба рахувати калорії. Виявляється, достатньо просто розслабитися. Вчені проаналізували дані 2527 чоловіків і жінок старше 50 років, розповідає Deccan Chronicle.

Дослідники виміряли рівні кортизолу (гормону стресу) в зразках волосся добровольців. Це дозволило оцінити концентрацію гормону за минулі два місяці. Фахівці врахували фактори, які могли вплинути на результати, наприклад, вік, стать учасників, паління та наявність діабету.

Ожиріння значно підвищує ймовірність розвитку 9 форм раку - дослідження

Дослідження виявило: що вищий у людини рівень кортизолу, і, відповідно, рівень стресу, то більшою виявлялися маса тіла, Індекс маси тіла (ІМТ) та окружність талії. Крім того, високі рівні кортизолу корелювали зі стійким ожирінням. Вчені відзначають, що зовсім позбутися стресу складно, але його можна контролювати.

Теги: стрес, ожиріння, надмірна маса тіла

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку