Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Люди з аутизмом уникають зорового контакту - дослідження

Зоровий контакт занадто стимулює мозок людей, які страждають аутизмом.

Фото УНІАН
Люди, які страждають на аутизм, відчувають неприємні відчуття при зоровому контакті / Фото УНІАН

Співробітники Массачусетського госпіталю виявили, що зоровий контакт особливим чином впливає на мозок людей з аутизмом, пише The Daily Mail.

Окситоцин допоможе пацієнтам з аутизмом зрозуміти чужі емоції - дослідження

Люди, які страждають аутизмом, часто уникають зорового контакту. Деякі з них скаржаться на неприємні відчуття при зоровому контакті, наприклад, печіння. Така людина може здатися іншим сором'язливою, незацікавленою або такою, що не вміє спілкуватися.
У дослідженні взяли участь добровольці з аутизмом і без. Учасники дивилися на обличчя так, як їм було зручно, або фокусувалися на очах. У цей час фахівці сканували мозок добровольців. Дослідники оцінювали відмінності в активації підкіркових структур мозку, пов'язаних з обробкою обличчя.

Коли люди з аутизмом були були змушені дивитися в очі, активність їхнього мозку істотно підвищувалася порівняно з контрольною групою. Перелякані обличчя викликали найбільш виражене підвищення активності. Якщо дозволялося дивитися куди завгодно, відмінностей не спостерігалося. Фахівці дійшли висновку, що зоровий контакт занадто стимулює мозок людей, які страждають аутизмом.

Теги: люди з аутизмом

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку