Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Мозок у жінок працює активніше, ніж у чоловіків - дослідження

У жінок посилений приплив крові до префронтальної кори, яка відповідає за самоконтроль, емпатію, інтуїцію, системи, пов'язаної з емоціями.

істотно активніше були галузі, пов'язані з концентрацією, контролем імпульсивних поривів, настроєм і занепокоєнням / zeenews.india.com
У жінок істотно активніші ділянки, пов'язані з концентрацією, настроєм і занепокоєнням / zeenews.india.com

Вчені із США проаналізували дані 46034 досліджень, в яких застосовувалися методи візуалізації мозку, пише Zee News. У жінок активність мозку виявилася вищою, ніж у чоловіків.

Імунна система людини функціонує, як і головний мозок - відкриття вчених

Дослідники шукали відмінності в мозку чоловіків і жінок. Фахівці оцінювали активність 128 областей мозку в звичайному стані та в процесі виконання завдання на концентрацію. Вчені помітили, що у жінок був посилений приплив крові до префронтальної кори, яка відповідає за самоконтроль, емпатію, інтуїцію та інші функції, і до структур лімбічної системи, пов'язаної з емоціями.

Зокрема, істотно активнішими були ділянки, пов'язані з концентрацією, контролем імпульсивних поривів, настроєм і занепокоєнням. Правда, у чоловіків була вищою активність у зорових зонах і ділянках, що відповідають за координацію.

У дослідженнях взяли участь 119 здорових добровольців і 26683 людини з різними розладами, наприклад, шизофренією, біполярним розладом, синдромом дефіциту уваги і гіперактивністю.

Теги: робота мозку, нові дослідження

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку