Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Чергове дослідження підтвердило, що вітамін С допомагає знищувати ракові клітини

Вітамін С відновлює активність гена, який бореться з раком.

Фото: УНІАН
Людині треба було б приймати вітамін внутрішньовенно / Фото: УНІАН

Чергове дослідження американських вчених довело, що вітамін C ефективний для боротьби з онкологічними захворюваннями, зокрема з лейкозами, пише New Scientist.

Дослідники відзначають, що вітамін С відновлює активність гена TET2 в лейкоцитах, яка в разі лейкозів пригнічена приблизно наполовину порівняно с фізіологічно нормальним рівнем. Саме патологія TET2 є одним з факторів, що дозволяють клітинам пухлини розмножуватися.

Дослідження підтвердили прямий зв'язок між споживанням жирної їжі та розвитком раку

До таких висновків автори прийшли, провівши досліди на мишах. Гризунам протягом 24 тижнів давали високі дози вітаміну С, після закінчення експерименту в контрольній групі, де тваринам не вводилася сполука, було в три рази більше випадків аномальної концентрації лейкоцитів у крові, що є однією з ознак раннього розвитку лейкозу.

Експерти відзначають, що даний спосіб боротьби із захворюванням важко застосувати до людей, оскільки гризуни отримували надмірно високі порції вітаміну С — по сто міліграмів (еквівалентно двом апельсинам) за ін'єкцію. Людині треба було б приймати приблизно у три тисячі разів більше з'єднання, причому — внутрішньовенно.

Теги: вітамін С, медичні дослідження

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку