Україна у списку найбідніших країн, де громадяни недоїдають

11:02, 30 січня 2018
1646 1
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожООН: у світі 760 мільйонів людей досі живуть за межею крайньої бідності - на $1,9 в день

В Україні через війну на Донбасі гостру нестачу продовольства відчуває 1,2 мільйона осіб. Це 26 відсотків тієї категорії населення, яка страждає від нестачі продуктів харчування. Про це Раді Безпеки доповіли представники Продовольчої і сільськогосподарської організації (ФАО) і Всесвітньої продовольчої програми (ВПП).

Продовольча ситуація у країнах, де відбувається конфлікт, стрімко погіршується. У список країн, що зазнають проблеми з продовольством в результаті конфлікту, крім України, увійшли Ємен, Південний Судан, Сирія, Ліван, Центральноафриканська Республіка, Афганістан і Сомалі.

Читайте такожУкраїна увійшла в ТОП-8 країн світу з найнижчими показниками вакцинації дітей - ВООЗ

Однак, продовольча ситуація викликає тривогу не тільки в цих країнах.За даними ООН, до 2016 року кількість голодуючих досягло 815 млн. чоловік, в той час як у попередньому році їх було 777 млн. збільшення фахівці пов'язують зі зростанням числа і інтенсивності конфліктів.

Більшість людей, які страждають від недоїдання, живе в країнах, де йде війна. Їх 489 млн. чоловік. В ООН вважають, що проблему голоду не вирішити, якщо не вживати заходів щодо запобігання та розв'язання конфліктів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter