Середа,
16 серпня 2017
Наші спільноти

Кальяни небезпечніші за цигарки, нове дослідження

Велика порція чадного газу

На тлі тенденції введення повсюдних заборон на куріння популярність кальянів росте. Даним фактом украй стурбовані американські медики з Баптистського медичного центру Wake Forest. За їх словами, багато молодих людей думають, ніби кальян безпечніший на відміну від сигарет, вдаючись до куріння кальяну в компаніях.

Відомо, що в кальяні використовується ароматичний тютюн. Його дим, на відміну від сигаретного диму, м`який, не так обпалює і приємно пахне. Це, якраз, привертає багато людей, що не курять. Так, 22% любителів кальяну ніколи не пробували сигарет. Потім, смакові особливості кальянного диму дозволяють його більш глибоко вдихати, затримуючи в легенів протягом тривалого часу. Виходить, вдыхается більший об`єм диму, чим під час куріння сигарети.

Сам же кальянный дим містить високий рівень токсичних сполук (смол, окису вуглецю, важких металів і канцерогенних хімічних речовин). Під час куріння кальяну людина одержує велику порцію чадного газу і диму в порівнянні з курцями. Окреме питання – чистота трубки кальяну. У кафе і ресторанах її не завжди належним чином очищають. Значить, інфекційні захворювання можуть легко передаватися.

newsland.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку