Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Новий спосіб кинути курити

Швидко відновитися після шкідливої звички

Учені знайшли безліч способів позбавлення від такої шкідливої звички, як куріння. Проте всі ці методи так чи інакше пов`язані із вживанням нікотину: спеціальні пластирі, жувальні гумки, електронні сигарети. Зараз фахівці заявляють, що в боротьбі з нікотиновою залежністю може допомогти натуральний і корисний продукт — молоко. Правда, не все молоко, яке продається в магазинах, допоможе позбавитися куріння.

Учені відзначають, щоб кинути палити, треба вживати натуральне цільне молоко, що не пройшло термічну обробку. Тільки таке молоко сприяє виведенню з організму токсинів і отрут, накопичених в результаті тривалого куріння. Завдяки вживанню молока організм зможе швидко відновитися після шкідливої звички і позбавитися стресів.

Проте, щоб позбавитися нікотинової залежності за допомогою молока, вам буде потрібно, швидше за все, змінити місце проживання. Як відомо, в крупних містах купити натуральне молоко стало практично неможливо. Все, що можна знайти на прилавках магазинів, це відновлене пастеризоване або сухе молоко. Якщо ви дійсно хочете раз і назавжди подолати згубну залежність, вам доведеться купувати молочні продукти в довколишніх селах або на спеціалізованих ринках і молочних точках.

mednews24.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку