Зелений чай знижує рівень холестерину

11:19, 03 квітня 2012
0 0

Американські учені прийшли до висновку, що зелений чай здатний понизити загальні показники рівня «поганого холестерину».

У дослідженні учених взяли участь більш як 1 000 осіб. В результаті з`ясувалося, що зелений чай знижував холестерин на 5 одиниць більше, в порівнянні з іншими засобами для зниження рівня холестерину.

У дослідженні ученими було протестовано і інші засоби, капсули, що містять сполуки катехину, а також і напій зеленого чаю. Автори дослідження уточнили, що зелений чай виявився ефективнішим за капсули, але мав незначний ефект. Зелений чай не може підвищити рівень «корисного холестерину» і не здатний понизити концентрацію тригліцеридів.

Проте слід відмітити, що учені не можуть встановити дози катехинів, які підходять людині. У помірних кількостях зелений чай безпечний і не шкодить здоров`ю людини. Але людям із захворюваннями серця і печінки слід пити зелений чай після рекомендацій лікаря. Зелений чай можна вживати для зниження рівня холестерину, але оскільки він містить кофеїн, деяким людям потрібна консультація лікаря.

mosclinic.ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter