Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Зелений чай знижує рівень холестерину

...поганого

Американські учені прийшли до висновку, що зелений чай здатний понизити загальні показники рівня «поганого холестерину».

У дослідженні учених взяли участь більш як 1 000 осіб. В результаті з`ясувалося, що зелений чай знижував холестерин на 5 одиниць більше, в порівнянні з іншими засобами для зниження рівня холестерину.

У дослідженні ученими було протестовано і інші засоби, капсули, що містять сполуки катехину, а також і напій зеленого чаю. Автори дослідження уточнили, що зелений чай виявився ефективнішим за капсули, але мав незначний ефект. Зелений чай не може підвищити рівень «корисного холестерину» і не здатний понизити концентрацію тригліцеридів.

Проте слід відмітити, що учені не можуть встановити дози катехинів, які підходять людині. У помірних кількостях зелений чай безпечний і не шкодить здоров`ю людини. Але людям із захворюваннями серця і печінки слід пити зелений чай після рекомендацій лікаря. Зелений чай можна вживати для зниження рівня холестерину, але оскільки він містить кофеїн, деяким людям потрібна консультація лікаря.

mosclinic.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку