Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Виготовили білизну, яка контролює апетит

Впливає на процес схуднення

Всесвітньо відомий розробник програмного забезпечення «Microsoft» вирішив освоїти новий сектор ринку. Тепер він буде виробляти ...бюстгальтери.

 

Специфіка нижньої білизни полягає в її здатності контролювати апетит особи, яка її носить, і тим самим впливати на процес схуднення.

Ефект контролю апетиту досягається за рахунок сенсорних датчиків, розташованих в боках і чашечках бюстгальтера - вони фіксують зміну таких параметрів, як частота серцевих скорочень і температура тіла.

 

Сигнали з датчиків через «Bluetooth» надходять на смартфон або планшетний комп`ютер власниці чудо-ліфчика, завдяки чому вона може в режимі реального часу контролювати свій стан і визначити, чи дійсно їй хочеться їсти, або ж це бажання викликане стресом.

 

Таким чином, жінка може вчасно зупинитися і не заїсти шоколадкою невдачу на роботі або любовну травму. А психолог Мері Червінські, яка увійшла в команду розробників «розумного» бюстгальтера, відзначає, що даний винахід дозволяє контролювати не тільки зайву вагу, але і поведінку в цілому - а в кінцевому рахунку змінитися може навіть стиль життя.

internovosti.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку