Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Дослідники запропонували новий спосіб лікування септичного шоку

Септичний шок є однією з найпоширеніших причин смерті у відділеннях інтенсивної терапії. Незважаючи на безліч клінічних досліджень, вченим поки не вдалося розробити досить ефективний лікарський засіб для лікування захворювання

Дослідники з Нідерландів в дослідах на мишах показали, що одночасне інгібування цитокінів інтерлейкіну-1 та інтерлейкіну-18 може бути ефективним методом лікування септичного шоку. 

У ході дослідження автори роботи вводили мишам з септичним шоком антагоніст рецептора інтерлейкіну-1 і антитіла до інтерлейкіну-18. Отримані результати свідчили про ефективність терапії, що дозволило вченим заявити про перспективність запропонованого ними методу. Також вони висловили надію, що ефективність терапії буде перевірена в клінічних дослідженнях. 

Результати дослідження в черговий раз показали, що для лікування таких важких захворювань як сепсис необхідно створювати комплексні методи терапії. 

В даний час антагоністи рецептора інтерлейкіну-1 використовуються в терапії ревматоїдного артриту, а блокатори інтерлейкіну-18 можуть застосовуватися в лікуванні деяких інших запальних захворювань. 

Ремедіум

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку