Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Зайва сонливість у зрілому віці - одна з ознак передчасної смерті

Перевищення норми сну в 7 - 8 годин лише на одну годину збільшує шанс летального результату протягом найближчих 13 років на 14%

Всі знають про шкоду хронічного недосипання і всі знають, якими наслідками це загрожує: надмірною сонливістю, втратою уваги і концентрації, головними болями, неуважністю і іншим. Але навряд чи ви здогадувалися про те, що зайва сонливість може вказувати на ще одну загрозу - загрозу передчасної смерті, особливо після 40 років, пише Scienceblog.ru.

Ця заява не безпідставна і підтверджена науковими дослідженнями вчених з Кембріджського університету. Вони встановили зв'язок надлишку сну у літніх людей з підвищенням ймовірності наближення смерті. При цьому, чим більше людина спить, тим більший ризик смерті.

Вивчивши дані про 16 374 респонденти, вчені виявили, що перевищення норми сну в 7 - 8 годин всього на одну годину збільшує шанс летального результату протягом найближчих 13 років на 14%. Якщо зайва сонливість переслідує людину більше години кожен день, то шанси на передчасну кончину збільшуються на 32%. Дана залежність яскравіше виражена у пацієнтів у віці від 40 до 80 років.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку