Бідні і багаті страждають на різні типи раку

11:03, 29 травня 2014
3 0

Вчені зі США з'ясували, що рак може ділитися за класовою ознакою. І у людей більш заможних частіше спостерігаються пухлини щитовидної залози або шкіри, а у бідняків - рак шийки матки і печінки

REUTERS

Суспільне становище людини може впливати на те, який саме тип раку у нього буде діагностований. Дослідники з Cancer Registry в Нью-Йорку виявили, що багаті люди частіше стикаються з пухлинами щитовидної залози, меланомами і раком яєчок, у той час, як менш забезпечені хворіють на рак пеніса, шийки матки, печінки і гортані.

Примітно, що хоча бідні люди рідше стикаються зі злоякісними хворобами, вони помітно частіше вмирають від різних типів раку. Дослідники вивчили походження більше трьох мільйонів пухлин, виявлених в період з 2005 по 2009 роки. Всі пацієнти були віднесені в чотири різних категорії, в залежності від їх матеріального становища.

Є й інші причини класового поділу пухлин залежно від стилю життя людини. Багаті люди найчастіше приймають сонячні ванни і їздять на курорти, саме тому вони лідирують в списку хворих на меланому. Бідні, у свою чергу, частіше курять і зловживають спиртним, що викликає пухлини гортані і печінки.

www.medikforum.ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter